Autor:

Marczak

Utworzono:

31.03.2018

Dzisiaj była wielka sobota , ale dla naszego Orzełka .Po bardzo dobrej grze naszych zawodników pokonujemy zasłużenie Polonię Lipki Wielkie 9 : 2 . Na początek zaczął nasz kapitan Adrian już 10 minucie na 1:0 . Później  Puncewicz T  po następnych 10 minutach podwyższa na 2 : 0. Nasi rywale w pełnym szoku ,a po następnych 3 minutach Waltrowski ustala wynik na 3:0 . Potem Mateusz K dokłada 2 bramki na 5 : 0 . Niestety po chwili  rzut wolny brak koncentracji  i bramka dla rywali. Pierwsza połowa kończy się takim wysokim wynikiem. Po przerwie Orzełek nie zwalnia tempa Tomek P dokłada na 6:1 , ale przeciwnik strzela na 6:2 . Po zmianach dokonanych przez naszego trenera strzelamy jeszcze jedna bramkę Tomasz P na 7 : 2 . Jeszcze jedna bramka samobójcza  na 8:2 i dopełnił dzieła Damian na 9:2 . Orzeł przewyższał rywala w każdej formacji i grał do ostatniego gwizdka . Zasłużone zwycięstwo , chłopaki bardzo dobra praca na boisku. WESOŁYCH ŚWIĄT