Derby w Bledzewie przegrane.

Gra naszego zespołu nie wyglądała dobrze. Warunki na boisku były bardzo trudne,na dodatek warunki atmosferyczne nie sprzyjały. Na dokładkę sędzia główny i liniowi zawodów też był przeciw gościom. Mało tego jeden pochodził z Skwierzyny , następny wychował się w Bledzewie. Czyli sędziowanie nie odbywało się na wysokim poziomie, a wręcz przeciwnie arbiter pozwalał na ostre granie ,tylko gospodarzom. Do przerwy wynik nie uległ zmianie 0:0 . Po przerwie gospodarze zaatakowali z wiatrem i z przychylnymi sędziami i było 1:0. Goście mieli sytuację bramkową ale sędzia dopatrzył się źle wyrzuconego autu. Następne błędy gości doprowadziły do zmiany rezultatu na 2:0. Kartki rozdawane były też i tylko dla gości za byle co ,odkopniętą piłkę żółta, faul przypadkowy żółta. Dopiero po uderzeniu bez piłki gospodarza sędzia zachował się należycie, dał czerwoną kartkę bo nie było wyjścia. Drużyna Orła nie podjęła walki i przyczyniła się do porażki na własne życzenie .Panowie dużo pokory i pracy przed wami. Natomiast panowie działacze od sędziów trochę pomysłu bo derby to derby ,ale sędzia np.ze Świebodzina ma inny gwizdek i koszty nie duże.