Dzień Dziecka - organizator MKS Orzeł Międzyrzecz

W sobotę tj.11.06.2022r. od godz.10 -14.00 na stadionie przy ul.Mieczysława Mikuły 1 imienia dra Adama Szantruczka przy płycie sztucznej na łączkach odbędzie się Dzień Dziecka zorganizowany przez klub MKS Orzeł Międzyrzecz. Do zabawy w tym dniu zapraszamy najmłodszych zawodników Orła oraz rodziców i ich pociechy z rodzeństwem.W programie gry i zabawy z trenerami oraz zamki dmuchane i zjeżdżalnie . O godz.11.00 na boisku z sztuczną murawą mecz ligowy Młodzika z Chemikiem Gorzów. Zapraszamy wszystkich zawodników i trenerów do kibicowania. O godz 18.00 mecz I zespołu z GKS Bledzew tak zwane derby.

Życzymy udanej zabawy i  wygranych meczy. A wszystkich miłośników piłki nożnej i kibiców  zapraszamy do kulturalnego kibicowania.