Gramy na weekend

Weekendowy Rozkład Jazdy Akademii Orła

Mecz w Lidze Orlika wysuwa się na pierwszy plan w rozkładzie weekendowego grania biało - niebieskich zespołów Akademii Orła. Ten i pozostałe sześć spotkań z udziałem naszych drużyn przez trzy weekendowe dni, od piątku do niedzieli oraz dwa mecze Orlika i Żaka, które rozegrane zostaną w poniedziałek i wtorek.
Natomiast w niedzielę swój inauguracyjny mecz rundy jesiennej rozegrają zawodnicy zespołu Żaka, którzy na wyjeździe zmierzą się z rówieśnikami z UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą II.

Piątek 14.09.2018 r.
ORLIK
Orzeł Międzyrzecz (E1) - Zjednoczeni Przytoczna (E1), (piątek godz. 16:00, Stadion Miejski w Międzyrzeczu, sztuczna murawa)

Sobota 15.09.2018 r.
JUNIOR MŁODSZY
UKS Celuloza Kostrzyn (B1) - Orzeł Międzyrzecz (B1), (sobota, godzina 12:00, Stadion sportowy MOSiR Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)

Niedziela 16.09.2018 r.
ŻAK
UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą II (F1) - Orzeł Międzyrzecz (F1), (niedziela, godz. 11:00, MOSIR Kostrzyn nad Odrą Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)

Orlik II
Stal Sulęcin (E1) - Orzeł Międzyrzecz (E1), (niedziela, godz. 15:00, Żubrów 1)

MŁODZIK
Orzeł Międzyrzecz (D1) - pauza (Lubniewiczanka Lubniewice wycofała zespół)

Poniedziałek 17.09.2018 r.
ORLIK
Orzeł Międzyrzecz (E1) - Progres Gorzów II (E1), (poniedziałek, godz. 17:00, Stadion Miejski w Międzyrzeczu, sztuczna murawa)

Wtorek 18.09.2018 r.
ŻAK
Orzeł Międzyrzecz (F1) - PAP Bosko II (F1), ( wtorek, godz. 16:30, Stadion Miejski w Międzyrzeczu, sztuczna murawa).