Konsultacja U16 Dziewcząt w Międzyrzeczu.

Konsultacja U16 Dziewcząt  w Międzyrzeczu.

W dniu 20.06.2018r. Środa odbył się mecz kontrolny „Północ - Południe” w ramach konsultacji do kadry województwa do lat 16 (rocznik 2003 i 2004) drużyna z południa województwa złożona głównie z zawodniczek KS Promień Żary i MUKS 11 Zielona Góra pokonała 5-1 drużynę z północy województwa (TKKF Stilon Gorzów, MUKS PS Kostrzyn nad Odra, Max Lubuszanin Drezdenko, UKS LP Football Academy Dariusz Dudka).

Zawodniczki w obu drużynach podeszły do meczu bardzo profesjonalnie, każda z nich chciała jak najlepiej wypaść by znaleźć się w kadrze województwa lubuskiego. Drużyna południa prowadzona była przez Trenerów Roberta Dziadula i Dariusza Kurzawę a drużynę z Północy prowadziła Małgorzata Mierkiewicz oraz Arkadiusz Muraszow.

KW Północ – KW Południe 1:5 ( M. Górka – P. Ziemba x3, A. Kowala, K. Gołąb)