Młodzik z remisem.

Zjednoczeni Przytoczna - Orzeł Międzyrzecz 1:1

W sobotę zespół Młodzika rozegrał przedostatnią kolejkę ligową na meczu wyjazdowym w Przytocznej. Nasi zawodnicy od pierwszego gwizdka zagrali agresywnie, kreując sytuacje pod bramką przeciwnika. Efektem czego było szybkie zdobycie gola. Gospodarze jednak długo nie pozostawali dłużni i jeszcze w tej samej połowie wyrównali wynik spotkania na 1:1. Druga połowa meczu to wyrównany pojedynek obu drużyn. Pomimo dogodnych sytuacji na zdobycie kolejnej bramki - wynik do końca meczu nie uległ zmianie i zakończył się sprawiedliwym wynikiem.
Bramkę dla zespołu zdobył Mateusz Żaba.

Kadra ma mecz: Dawid Puławski, Michał Staniec, Kacper Wawrzynowski, Jan Karpiński, Miłosz Wika, Igor Gołost, Mateusz Żaba, Mikołaj Sikorski, Mikołaj Szawłowski, Lee Zdanowicz, Szymon Jaruta, Szymon Kosiba, Miłosz Najderek, Maciej Rzepa, Szymon Duda.