Młodzik znowu wygrywa z Deszcznem.

Od początku przewaga naszego Orzełka ,w pierwszych minutach strzały na bramkę Spartaka ale piękne parady bramkarza uchroniły ich od straty bramki. Orzełek grał składnie podaniami i konstruował składne akcje. Były celne uderzenia na bramkę i celne podania. Dopiero w 16 minucie po strzale na bramkę przeciwnika bramkarz odbija przed siebie i Mikołaj W.dobija i prowadzimy 1:0.W 19 minucie Olivier F podwyższa na 2:0. Po 3 minutach znowu po dobrym podaniu Aleksandra
E do bramki na 3:0 Olivier F. Dalej nasz Orzełek miał przewagę i na w 27minucie Konrad W. podwyższa na 4:0 w 27 przed
przerwą goście strzelają z wolnego na 4:1. Po przerwie zmiana zawodników Trener gospodarzy wymienił prawie cały skład
czego efektem była zdobyta bramka przez Aleksandra E. po pięknym rajdzie i uderzeniu na bramkę na 5:1 w 37 minucie.
Chwila nieuwagi i goście w 39 minucie zdobywają bramkę na 5:2. W 58 minucie ręka w polu karnym i rzut karny. Do piłki
podchodzi Karol A i ustala wynik 6:2.W ostatniej minucie tracimy bramkę na 6:2 i wynik nie ulega już zmianie. Drużyna
grała zespołowo ,budowali akcje,były celne podania i walka o piłkę co w rezultacie przełożyło się na wygraną.Brawo