Ostatni mecz Orlika 2

W dniu dzisiejszym meczem z Zorzą Kowalów (1:4) rundę jesienną zakończyła drużyna Orlik II. Mimo dobrego początku i prowadzenia 1:0 nie udało się zakończyć spotkania pozytywnym wynikiem. W 11 spotkaniach udało się zgromadzić na koncie 4pkt. I chociaż wynik sportowy pozostawia wiele do życzenia udajemy się na przerwę zimową w dobrych nastrojach i pełni optymizmu przed nadchodzącą rundą wiosenną. Przede wszystkim dlatego, że udało się w niedługim czasie zbudować DRUŻYNĘ. Drużynę, która tak licznie pojawia się na treningach i meczach. Drużynę, która wie jaki ma cel! Jako trener, który niedawno dołączył do chłopaków i Majki chciałbym podziękować za tak ciepłe przyjęcie mnie do rodziny Orlików. Drużyny, która składa się z młodych piłkarzy, jak i ich rodziców wspierających nas na każdym kroku. Obiecuję, że będziemy pracować ciężko aby dać Wam dużo powodów do dumy!
Do zobaczenia na treningach.
M.Ch.

Porażki często zostają w głowie na długi czas, mimo tego trzeba robić swoje i iść do przodu. – Frank Lampard