Sparing Orlika

W dniu 20.02.2021 o godz.9.00  na sztucznej murawie odbył się mini turniej w grupie Orlika. Przyjechały 2 zespoły;Pogoń Świebodzin ,Warta Międzychód i nasze zespoły Orzeł w grupie Orlika 1i 2.Pogoda dopisała ,słoneczko świeciło do końca meczów,drużyny zagrały na 2 boiskach. Trenerzy mieli co robić bo między meczami mieli tylko parę minut na cenne wskazówki a zawodnicy na uzupełnienie wody i odpoczynek. W meczach zawodnicy dali z siebie wszystko,akcje były składne i niekiedy szybkie i skutkowały w bramki.Najciekawszy pojedynek to małe derby Orła między Orlikiem 1 i Orlikiem 2.Wyniki to drugorzędna  sprawa nawet trenerzy nie pamiętali wyników,bo liczyła się gra zawodników a nie wynik.Podziękowania dla drużyn z Świebodzina i Międzychodu ,że tak wczesnej godziny byli na czas.Podziękowanie dla Rodziców młodych zawodników ,że rozumieli zasady sanitarne i nie gromadzili się.

Zapraszamy na kluby na następne mini turnieje.