TRAMPKARZ - Wygrana ze Stilonem 3:1

ZWYCIĘSTWO TRAMPKARZA NA WYJEŹDZIE

Pod wielkim znakiem zapytania stało dzisiejsze spotkanie zawodników naszej Akademii z drużyną Stilonu II Gorzów Wlkp. W nocy z soboty na niedzielę nad północną stolicą województwa lubuskiego przeszła ogromna ulewa zalewając boisko przy ulicy Olimpijskiej . Pomimo niesprzyjających warunków do gry w piłkę nożną obie drużyny zdecydowały się rozegrać spotkanie.
Pierwszą połowę wygrywamy dość pewnie strzelając dwie bramki należy jednak zaznaczyć, że gospodarze oddali kilka groźnych strzałów z dystansu. W drugiej części meczu popełniamy faul w pobliżu pola karnego, który kończy się dla nas straconą bramką . W szeregi naszego zespołu wkrada się trochę nerwowości jednak pod koniec spotkania wyprowadzamy szybką kontrę która ustala wynik meczu na 1-3 Wielkie brawa dla całego zespołu za walkę do ostatniej minuty.

Bramki zdobyli : Sebastian Januchowski, Mateusz Mądry x 2

Kadra na mecz: Mateusz Kaczmarek , Marcel Kaczmarek, Łukasz Kostecki, Jakub Wasilewski, Szymon Salej, Filip Szmagalski, Sebastian Januchowski, Amedeusz Smus, Szymon Molik, Wojciech Góra, Jakub Kowalski, Mateusz Figaniak, Dominik Kania, Filip Marczak, Mateusz Kipigroch, Dominik Dobkiewicz, Jakub Sawicki