Turniej żaka ORZEŁ CUP

W niedzielę zainaugurowaliśmy kolejną edycję turniejów halowej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży ORZEŁ CUP. W turnieju w kategorii wiekowej Żak wzięło udział 8 drużyn z województwa lubuskiego i wielkopolskiego. Zwycięzcami turnieju została Akademia Piłkarska Kania Cup z Gorzowa Wielkopolskiego. Akademię Piłkarską Orła reprezentowały 2 zespoły zajmując kolejno miejsce II i VII. Po raz pierwszy w turnieju zadebiutowała drużyna klasy sportowej Szkoły Podstawowej Nr 1 z oddziałami sportowymi JEDYNKA zajmując VI miejsce. Była rywalizacja, dużo sportowych emocji zarówno wśród dzieci, jak i licznie zgromadzonych rodziców, dziadków i kibiców, ale przede wszystkim była świetna zabawa.
Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Maciej Wawrzyniak z AP Stilon Gorzów. Najlepszym zawodnikiem został Oliwier Furmanek z AP Orła Międzyrzecz, a najlepszym strzelcem Kacper Glura Adamczyk z AP Kania Cup.
Podczas turnieju rozegrany został konkurs żonglerki piłką na czas, który wygrał Oliwier Furmanek z wynikiem 84 odbicia.

Burmistrzowi Międzyrzecza, GBS Bank Spółdzielczy w Międzyrzeczu i Partnerowi Turnieju Salon JAKO Sport w Gorzowie Wielkopolskim dziękujemy za ufundowanie nagród, a Międzyrzeckiemu Ośrodkowi Sportu i Wypoczynku za sprawną pomoc w organizacji turnieju. Rodzicom za wielkie zaangażowanie i doping. Jak zwykle spisaliście się na medal!
Kolejny turniej już w najbliższą niedzielę. Tym razem rywalizować będą Trampkarze.
Serdecznie zapraszamy do kibicowania.