Wygrana Orlika.

Dobiegły końca zmagania ligowe Orlików. W dniu wczorajszym nasz zespół podejmował na własnym boisku drużynę Zjednoczonych Przytoczna. Po dobrym i zaciętym meczu z rówieśnikami zawodnicy Akademii Orła odnieśli zwycięstwo 6:4.
Bramki dla zespołu zdobyli: Wiktor Kocot (2), Franciszek Szeremet (2), Kacper Kurkiewicz (1), Miłosz Pielach (1).

Kadra na mecz:: Patryk Sawicki, Emil Szmagalski, Artur Marczak, Błażej Pindara, Wiktor Kocot, Miłosz Pielach, Franciszek Szeremet, Jan Chomicz, Szymon Matuszewski, Kacper Kurkiewicz, Marcel Konik, Marcin Kipigroch, Gracjan Sulimenko, Wojciech Grzywaczyk, Mateusz Kurzyński, Konrad Pacholak.

Zespół Orlików kończy rundę jesienną z dorobkiem 9 punktów, co daje nam 3 miejsce w grupie.

WSZYSTKIM ORLIKOM DZIĘKUJEMY ZA ZAANGAŻOWANIE I GRĘ.
OSOBNE PODZIĘKOWANIA NALEŻĄ SIĘ TRENEROM I RODZICOM ZA DOPING I WSPARCIE.