Wygrana w B klasie w Skwierzynie

Wygrana w B klasie  w Skwierzynie

Nasze rezerwy zaczęły sezon od wygranej w derbach z Pogonią Skwierzyna.W niedzielę o 17.00 w Skwierzynie nasze rezerwy Orzełka pokonali 6:1. Początek gry zapowiadał się ciekawie.W barwach Pogoni Skwierzyna pokazali się byli zawodnicy Pogoni : Marcin Ż ,Robert S, Krauze sam prezes i inni. Doborowe towarzystwo piłkarskie Skwierzyny. Ale nasz Orzełek też reprezentowali byli zawodnicy poprzedniego sezonu i weterani piłki naszego klubu Adrian K , Piotr CH, Amadeusz S, Jakub S,Dariusz M . Już w pierwszych minutach nasza drużyna miała kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. Dopiero w 15 minucie Żenia zdobywa pierwszą bramkę,ale w 18 minucie na 1:1 Pogoń,następnie w 20 minucie samobójcza   bramka ,obrońca Pogoni zmylił swojego bramkarza na 2:1 dla Orzełka. Jurek w 44 minucie piękny rajdem i strzał z ostrego kąta na 3:1 i koniec pierwszej połowy. W drugiej połowie wchodzi Łukasz K i dokłada  2 bramki,na koniec Jakub S popisuje się pięknym uderzenie na 6:1. Derby dla Orzełka oby tak dalej.