ZAKOŃCZENIE Sezonu Piłkarskiego

ZAKOŃCZENIE SEZONU PIŁKARSKIEGO 2017/2018

Międzyrzecki Klub Sportowy "Orzeł" i Akademia Piłkarska Orła serdecznie zaprasza wszystkie zawodniczki, zawodników, trenerów i rodziców na piknik sportowy, który połączony będzie z oficjalnym zakończeniem sezonu piłkarskiego 2017/2018.
Piknik to przede wszystkim doskonała okazja, aby docenić zaangażowanie i pracę wykonaną w minionym sezonie przez adeptki, adeptów i trenerów międzyrzeckiego klubu piłkarskiego, którym wręczone zostaną symboliczne upominki i dyplomy. Ponadto na wszystkich najmłodszych uczestników czekać będzie szereg atrakcji w tym m.in. wyścigi w workach czy przeciąganie liny, no i oczywiście kiełbasa z grilla. W planie pikniku konkursy sprawności piłkarskiej z nagrodami oraz mecz Rodzice vs. Akademia. W związku z tym ostatnim zachęcamy wszystkich rodziców do zabrania strojów i obuwia sportowego.
Spotykamy się w najbliższą sobotę 16 czerwca na Stadionie Miejskim o godz. 16:00. Swój ostatni mecz w sezonie rozegrają nasi seniorzy, którzy serdecznie zapraszają do kibicowania.
Osoby, które będą uczestniczyć w zakończeniu sezonu proszone są o wpisanie się na listę u trenerów poszczególnych grup wiekowych.

Serdecznie zapraszamy!