Dobra gra naszego zespołu w Pucharze

Dobra gra Orła w dzisiejszym meczu została zauważona i doceniona. Dziś się nie udało ale GRAMY DALEJ, CEL JEST JEDEN!

Jako pierwsi w tym spotkaniu trafili gospodarze, którzy postawili trzecioligowcowi z Zielonej Góry trudne warunki. Już przed upływem pół godziny gry Orzeł miał świetną okazję na objęcie prowadzenia, ale Damian Cieciński minimalnie się pomylił.

Dobrą grę wicelidera gorzowskiej okręgówki udokumentował ostatecznie Mateusz Waltrowski, trafiając w 41 minucie z rzutu wolnego. Niespełna 120 sekund później wyrównał Wojciech Okińczyc, ten sam zawodnik w 76 minucie zdobył zwycięskiego gola.

W ćwierćfinale Falubaz zmierzy się ze zwycięzcą meczu Czarni Browar Witnica – Tęcza Homanit Krosno Odrzańskie. Wszystkie odwołane spotkania 1/8 finału odbędą się 4 kwietnia.