Orzeł 1 i 2 wygrana

Dzisiaj nasze Orzełki wzbiły się wysoko.Rezerwy o godz 14.00 wygrali z Róża Różanki 6:2 na stadionie w Międzyrzeczu.

Bramki :

Natomiast Orzeł I pokonał zasłużenie w Torzymiu  5:1 Toromę. Na każdym kawałku boiska Orzełek miał przewagę ,lecz gospodarze też mieli swoje akcje do zdobycia bramki.Festiwal otworzył się w 35 minucie dośrodkowanie Alana C z prawej strony boiska i bramkarz łapie i po rękawicy piłka ucieka i tam był Yaroslav P i dobija do siatki  1:0.Koniec pierwszej połowy i wynik nie zmienił się,dopiero w 64 minucie Damian C popisuje się pięknym strzałem w  okienko bramki przeciwnika. W 77 minucie zagranie Mateusz W dokładnie na głowę Yaroslav P i ten uderzeniem po koźle trafia na 3:0. W 84 minucie przebudził się Dawid Ś i po pięknym rajdzie z połowy boiska i uderzeniu z 30 m pokonuje bramkarza na 4:0. Mateusz W w 84 na 5:0 dla naszego Orzełka. Rywale w 87 minucie na 5:1 .