Orzeł II w Deszcznie wygrywa 4:2

Rezerwy naszego Orzełka pojechali do Spartaka II Deszczno w składzie 2 na ławce +trener.Od pierwszych minut mieliśmy lekką przewagę tylko nie mogliśmy zdobyć bramki. Gospodarze po błędzie obrony zdobywają bramkę na 1:0 i tak kończy się pierwsza połowa.Na drugą połowę Orzeł M wychodzi zmotywowany i już w 49 minucie po zagraniu z rzutu wolnego przez kapitana w kierunku bramki i Damian K na 1:1. W 63 minucie Dariusz M z 30 m pokonuje bramkarza gospodarzy z rzutu wolnego i po słupku piłka ląduje w bramce na 1:2. A to nie koniec bo w 64 minucie Marcel P podwyższa na 1:3.Niestety w 82 minucie tracimy bramkę na 2:3. W 85 minucie Mikołaj S wykorzystuje zagranie gospodarzy do bramkarza i wyprzedza i Orzełek prowadzi 2:4.Tak kończymy grę w Deszcznie z 3 punktami. Brawo drużyna za walkę do końca.