Senior II derby z Pieskami przegrywamy 2:1.

Derbowy mecz  z Pieskami zaczęliśmy w Pieskach 17.10.21 niedziela  godz.12.00. Zawsze derby to mecze,które rządzą się swoimi prawami.Mimo to boisko gospodarzy wymagało skupienia i dawało wiele do życzenia,murawa nie równa i sam piasek. Wychodząc na boisko musieliśmy skoncentrować się na przyjęciu piłki a nie na pięknej grze. W 24 minucie po podaniu Mikołaj S zdobywa bramkę na 1;0 dla Orzełka. Do końca pierwszej połowy rezultat bez zmian. W drugiej połowie  po błędzie pomocników i braku krycia indywidualnego były zaw.Orzełka Paweł S zdobywa bramkę na 1:1 . Gra toczyła się pod dyktando Orzełka ale w 69 minucie po błędzie w obronie Jakuba Ł  i podaniu do przeciwnika Michał W zdobywa bramkę na miarę zwycięstwa 2;1 .Pomimo przewagi i licznych akcji Orzełka wynik nie zmienił się.Przegrywamy w derbach 2:1 na trudnym boisku.

Przegrywamy w Pieskach 2:1