Senior II wygrywa 3:2

W Niedzielę tj.24.10.21 o godz.13.00 Orzeł II na stadionie w Międzyrzeczu podejmuje  drużynę Błyskawicę Lipie Góry.Od początku gospodarze przeważają znacznie już w 13 minucie Amadeusz S zdobywa bramkę na 1:0. Po niespełna 1 minucie piękne podanie prostopadłe do Mateusza Sz i prowadzimy 2:0. Chwila nie uwagi w defensywie i tracimy bramkę w 21 minucie jest 2:1. Goście dalej zaczęli atakować i w 30 minucie zdobywają bramkę z rzutu rożnego na 2:2. Do końca pierwszej połowy rezultat nie zmienił się. W drugiej połowie Nasz Orzełek przeważał ale nie zdobył bramki.Dopiero w 72 minucie Mateusz Szymkowiak popisał się strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego z 30 metrów i zdobył bramkę na wagę zwycięstwa . Orzełek II wygrywa 3:2 na własnym terenie.