Sparing z Bledzewem w Zemsku wygrywamy 2:0

Mecz zaczęliśmy na boisku rywala czyli GKS Bledzew.Dlaczego bo mecz odbył się na boisku trawiastym, do ligi 2 tygodnie więc sztab szkoleniowy podjął decyzję że nasi chłopcy potrzebują sparingu na trawie.Od początku nasz Orzełek miał przewagę i graliśmy piłką.Gospodarze GKS grał piłę do przodu na aferę.Natomiast nasz zespół stwarzał sytuację w środku pola i na skrzydłach,były podania prostopadłe i na skrzydłach,podania w wolne pola i brakowało ostatniego podania i wykończenia . W 20 minucie podanie w wolne pola i wejście zawodnika w pole karne i faul i rzut karny. Pewnie wykonany karny przez Mateusz SZ i prowadzimy 1:0. Dalej gramy składnie i przewaga po naszej stronie wynik to tylko kwestia czasu. Niestety boisko zwałowane ale i tak piłka skakała i nasi zawodnicy mieli problemy z przyjęciem i oddaniem celnego strzału.i tak kończymy pierwszą połowę.W drugiej połowie dostają szansę nowi zawodnicy i w 80 minucie Mateusz M uderza z dystansu 30m bezpośrednio na bramkę i strzela pięknego gola na 2:0. Dalej jesteśmy nie skuteczni mimo sytuacji sam na sam z bramkarzem.

Tak kończymy przedostatni sparing, następny na boisku w Międzyrzeczu w sobotę o godz 13.00.

Serdecznie zapraszamy kibiców i sympatyków piłki nożnej tj.12.03.2022r. o godz 13.00 na głównej płycie stadionu w Międzyrzeczu.