Turniej Młodzika - wyniki

W niedzielę na Hali Widowiskowo - Sportowej w Międzyrzeczu odbył się ostatni w tym roku turniej halowej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży "ORZEŁ CUP". Tym razem w turnieju wzięło udział 7 drużyn z grupy wiekowej Młodzik. Turniej rozgrywany był systemem "każdy z każdym". Wszystkie zespoły z wielkim zaangażowaniem rywalizowały o zajęcie jak najlepszych lokat w turnieju. Każdy zespół prezentował wysoki poziom umiejętności piłkarskich, jednak bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy Zbąszyneckiej Akademii Piłkarskiej, którzy w meczu finałowym pokonali AP Macieja Murawskiego 3:2.
Końcowa klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:
I miejsce - ZAP Zbąszynek
II miejsce - AP Macieja Murawskiego
III miejsce - AP Orzeł Międzyrzecz I
IV miejsce - AP Orła Międzyrzecz II
V miejsce - AP Kania Cup
VI miejsce AP Bosko Sulęcin
VII miejsce - UKS Wawrów.
Akademię Piłkarską Orła reprezentowali:
AP Orzeł M-cz I: Nikodem Matuszewski, Patryk Sawicki, Michał Staniec, Mikołaj Szawłowski, Mikołaj Sikorski, Anton Synitowy, Miłosz Najderek, Oskar Szukała, Lee Żdanowicz, Mikołaj Gołębiewski.
AP Orzeł M-cz II: Szymon Jaruta, Jan Karpiński, Kacper Wawrzynowski, Mateusz Żaba, Miłosz Wika, Szymon Duda, Igor Gołost, Taras Zelenko, Szymon Kosiba, Maciej Rzepa.
W trakcie turnieju prowadzone były klasyfikacje. Wybrano najlepszego zawodnika, strzelca i bramkarza. W konkursie żonglerki piłką na czas, najlepszym okazał się Mateusz Połomka zawodnik AP Macieja Murawskiego. Jak zawsze w sprawnej organizacji turnieju pomogli rodzice zawodników naszej Akademii za co serdecznie dziękujemy.
Nagrody rzeczowe ufundowali Burmistrz Międzyrzecza, GBS Bank Spółdzielczy w Międzyrzeczu, sklep sportowy SPORT w Świebodzinie oraz partner turnieju Salon JAKO Sport w Gorzowie Wlkp. MKS "ORZEŁ" dziękuje za pomoc w organizacji turnieju MOSiW w Międzyrzeczu, w szczególności Panu Arkadiuszowi Żyła.
Patronem medialnym turniejów "ORZEŁ CUP" jest tygodnik Głos Międzyrzecz i Skwierzyny.