Wygrana Młodzika 7:0

Podopieczni Dariusza M  czyli Młodzik w sobotę 22.10.22 o godz.12.00 na stadionie w Międzyrzeczu zmierzyli się z Polonią Lipki Wielkie.Już w 3 minucie prowadzili 1:0 po bramce Olka E. W następnych minutach było tylko lepiej. Nasz Orzełek dyktował warunki i strzelał bramki.Na 2:0 w 26 minucie podwyższa znowu Oleg E i 3:0 w 29 minucie.I tak kończymy pierwszą połowę. W drugiej połowie festiwal bramek zaczynamy od 33 minuty zawodnik Nikodem M na 4:0. W 46 minucie Adrian P na 5:0. Jeszcze powtórka zawodnik Oleg E w 55 na 6:0.  Na koniec zawodnik Oliwier Z w 58 minucie Mecz zakończył z wynikiem 7:0.

W niedzielę drużyna Orlik 1 występująca w grupie młodzika podejmowała Wartę III Gorzów i też wygrali 7:0.W czwartek Trampkarz grał w derbach z Pogonią Skwierzyna wynik 4:2 dla Orzełka.