Wygrana z Kasztelanią

W sobotę o godz 15.00 w Międzyrzeczu na stadionie na głównej płycie wznowiono rozgrywki w reżimie sanitarnym Nasz Orzełek podejmował Kasztelanię Santok.Na początku spotkanie zespoły zaczęły spokojnie bez brawury.Orzełek miał sporo akcji do zdobycia bramki.Na boisku w naszej drużynie pojawił się młody zawodnik niespełna po 16-ce Mateusz K .Akcje przebiegały pod dyktando gospodarzy,brakowało tylko ostatniego podania. Po ładnej akcji nowy zaw.Tomasz J mijając 2 rywali uderzył z 30 metra i bramkarz zaskoczony uderzeniem z środka boiska nie obronił celnego strzału na bramkę Orzeł 1 ,Kasztelania 0. Mks Orzeł rozpędzał się na połowie przeciwnika,w 26 strzelec bramki otrzymał żółtą kartkę za nierozważny faul.Schodząc do szatni gospodarze wygrywali 1:0.Po przerwie kilka sytuacji z jednej i drugiej strony.W 56 minucie Tomasz J dostał następną kartkę za nierozważny atak,niestety to druga żółta czyli czerwona ,gospodarze w dziesiątkę.Goście coraz śmielej zaczęli atakować,brakowało tylko strzału celnego na bramkę lub ostatniego dobrego podania. W 78 minucie kontra gospodarzy i wynik 2:0 Yarosław P. Dalej obrona gospodarzy przed utratą bramki. Gospodarze w 89 minucie wykonali akcję wypadową i Dominik P na 3:0.Zasłużone zwycięstwo naszego Orzełka oby tak dalej.

W następną sobotę mecz wyjazdowy do Radowiaka Drezdenko na 14.00.