Jutro senior zaczyna ligę.

TO JUŻ JUTRO! Inauguracja sezonu piłkarskiego. ORZEŁ zmierzy się z zespołem ODRA GÓRZYCA. Jak wyglądał ostatni trening przed meczem? Zobaczcie sami! Krótka fotorelacja z ostatniego treningu biało niebieskich.
Początek meczu godz. 18.00. Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)

Do zespołu dołączyli 12 piłkarzy: Dawid Kucharski (Piast Karnin),Maciej Kononowicz(KS Sprotavia Szprotawia),Wojciech Misiak (Meteor Jordanowo), Łukasz Sobczak (Mts Pogoń Świebodzin),Yevhenii Mololkin (MTS Pogoń Świebodzin),Roman Tsomenko (MTS Pogoń Świebodzin),Serhii Czerninienko (Naszariaba - Ukraina), Mateusz Humeniuk (Gkp Pszczew), Grzegorz Żak ( wznowił treningi), Tomasz Włodarczyk ( wznowił treningi), , Tomasz Leśniak ( nasz wychowanek Warta Gorzów), zawodnik w trakcie transferu, Bartłomiej Gołost - leczenie kontuzji.

Opuścili zespół: Bartosz Knop,Tomasz Puncewicz,Sebastian Rzepa (Pogoń Lwówek), Oleksii Loban (Warta Międzychód), Dawid Śliwiński (MTS Pogoń Świebodzin),