Senior Wygrywa 6:0

Senior Wygrywa  6:0

Na inaugurację Orzeł zdobywa 3 punkty! Zdecydowanie pokonaliśmy drużynę Odra Górzyca z wynikiem 6:0. Na początku gospodarze postawili trudne warunki. Była ciężka walka w środku boiska zawodnicy Odry walczyli o każdą piłkę na całym boisku. Przewaga była Orła . Dopiero w środku boiska przejął Mateusz zagrał do Macieja K i ten idealnie zagrał na pole karne do wbiegającego Damiana C i Orzełek prowadził 1:0. I od tej pory  kapitan Odry miał jakieś pretensje do sędziego, za co został ukarany żółtą kartką ,a za minutę następną kartką żółtą i musiał opuścić boisko. Więc drużyna gospodarza grała w osłabieniu. Po  przerwie Orzeł grał swoje a gospodarze dyskutowali z sędzią i krytykowali jego decyzje. Następne bramki to była kwestia czasu. Damian  C dokłada jeszcze dwie i po jednej Łukasz S i Wojciech M. W dalszej  części meczu następny zawodnik otrzymał żółtą kartkę a za minutę następną i musiał opuścić boisko. Orzeł wygrał zasłużenie bo grał w piłkę całym zespołem, a gospodarze nie biegali a chcieli wygrać mecz . 6:0 dla Orzełka to minimalna wygrana.