Seniorzy zaczeli przygotowania do sezonu.

Już we wtorek tj. 17.07.18 seniorzy zaczęli przygotowanie do nowego sezonu. Po krótkiej przerwie zapraszamy wszystkich zawodników na zajęcia . Miło nam poinformować , że z wieku Juniora starszego wychodzi 6 zawodników wiec postanowiliśmy zgłosić do rozgrywek Rezerwy Orła. W drugim zespole  będą grali starsi juniorzy i nasi seniorzy z Międzyrzecza ,którzy nie będą w składzie I zespołu. Bardzo zależy nam na rozwoju naszej młodzieży ale także na zawodnikach którzy grali w naszym zespole wcześniej ,a chcą zrzucić zbędny balast i wrócić na  nowy stadion (otwarcie prawdopodobnie 1 września 2018r.) lub mają chęci potrenować.

Będzie to bardzo dobra mieszanka młodych zawodników z zawodnikami doświadczonymi.Zapraszamy wszystkich chętnych na treningi  razem z  I zespołem.

Treningi wtorek,środa,piątek godz.18.00. Rozkład zajęć na bieżąco w zakładce kalendarium.