Zakończenie sezonu 2017/2018 w klubie

Zakończenie sezonu 2017/2018  w klubie

ZAKOŃCZENIE SEZONU PIŁKARSKIEGO W MKS "ORZEŁ" MIĘDZYRZECZ I AKADEMII PIŁKARSKIEJ ORŁA

W sobotę na Stadionie Miejskim w Międzyrzeczu odbył się klubowy piknik piłkarski kończący sezon 2017/2018.
Za nimi kilka miesięcy ciężkiej pracy. Były wzloty i upadki, jednak z każdego spotkania zarówno młodzi zawodnicy jaki i trenerzy oraz zawodnicy I zespołu wyciągnęli wnioski do pracy na przyszłość.
Rodzinna atmosfera, konkurs żonglerki, mecz rozegrany pomiędzy rodzicami, trenerami i zawodnikami, który na pewno dostarczył dzieciom mnóstwo radości był idealnym momentem na to, żeby podziękować naszym zawodnikom za zaangażowanie i wysiłek włożony w treningi w sezonie 2017/18.
Była to też okazja do wręczenia nagród zwycięzcom Wielkiego Konkursu Plastycznego "MKS Orzeł - Twój Klub".

Cieszymy się, że mogliśmy razem spędzić ten fantastyczny czas!
Podziękowania kierujemy do Rodziców za zaangażowanie, okazane wsparcie i zaufanie.

Dziękujemy Burmistrzowi Międzyrzecza, Dyrektorowi Międzyrzeckiego Ośrodka Sportu i Wypoczynku oraz sponsorom za wsparcie finansowe klubu oraz patronom medialnym Głos Międzyrzecza i Skwierzyny i Gazeta Powiatowa.
Życzymy wszystkim naszym piłkarzom, kadrze trenerskiej, rodzicom, dziadkom, naszym kibicom i sympatykom udanego wakacyjnego wypoczynku.

W imieniu Zarządu Klubu

Robert Gołębiewski