Terminarz na weekend

Rozpoczynający się piłkarski weekend będzie nieco dłuży niż zwykle. Już dziś weekendowe granie rozpoczną zawodnicy zespołu Orlik II, którzy rozegrają swój pierwszy ligowy mecz z rówieśnikami z zespołu PAP Bosko z Sulęcina. W środę weekend zakończy Orlik I meczem z UKS Czwórka Kostrzyn.

ORLIK II
PAP Bosko (E1) - Orzeł Międzyrzecz (E1), (piątek, godzina 17:00, Sulęcin, Osiedle Kopernika 7)

JUNIOR MŁODSZY
Orzeł Międzyrzecz (B1) - Czarni Browar Witnica (B1), (niedziela, godz. 11:00, Stadion Miejski w Międzyrzeczu - sztuczna murawa)

MŁODZIK
Spójnia Ośno Lubuskie (D1) - Orzeł Międzyrzecz (D1), (niedziela, godz. 11:00, Stadion Sportowy Ośno Lubuskie, Sportowa 1)

ORLIK I
UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą (E1) - Orzeł Międzyrzecz (E1), (środa, godz. 17:00, MOSIR Kostrzyn nad Odrą ul. Niepodległości 11)

W sobotę senior występuje w Międzyrzeczu z Meprozetem Stare Kurowo godz.16.00

W środę Orzeł zmierzy się w pucharze z GKP Pszczew o godz.16.45.

Naszym zawodnikom życzymy POWODZENIA a kibiców zapraszamy na trybuny