Derby remisujemy 2:2

Pierwszy mecz Naszego Orzełka w rundzie wiosennej odbył się w 19.03.22 o godz.15.00 na stadionie w Międzyrzeczu .DO meczu przystąpiliśmy mocno zmotywowanie po porażce jesienią. I już w 3 minucie po podaniu naszego obcokrajowca Shuya T w dłuż bramki i dokłada Jerzy F i prowadzimy 1:0. Piękny początek ale Orzełek rozważnie bo to derby. Ale w 17 minucie podanie Vladyslava K i podanie do Maksyma V i pięknym strzałem wygrywamy 2:0. Niestety w 24 minucie tracimy bramkę na 2:1. I kończymy pierwszą połowę.W drugiej wychodzimy skoncentrowani ale napór GKP jest przez cały mecz i niestety w 86 minucie wrzutka w pole karne i po nieszczęśliwym nabiciu naszego zawodnika wynik zmienia na remis 2:2 .Brawo chłopaki Nasz Orzełek podjął walkę i mało nie zdobył 3 punktów.

Dobra prognoza przed następnym meczem - gramy w 27.03.22 w Niedzielę na wyjeździe z Różą Różanki.