Róża Różanki - MKS Orzeł przegrywamy 4:1

Wychodzimy w pierwszym meczu wyjazdowym w Różankach na pięknej murawie w rundzie wiosennej. Zaczynamy mecz nie skoncentrowani i bojaźliwie. To cud , że nie tracimy bramki ,bo gospodarze mieli dwie akcje stu procentowe do zdobycia bramki.Tak kończymy pierwszą połowę przy wyniku 0;0.Po przerwie wychodzimy nie skoncentrowani i podanie z rzutu rożnego wprost na głowę nie pilnowanego Tomasza S. i w 47 minucie przegrywamy 1:0. Dalej gramy słabo w obronie , 5 minut później piłkę otrzymuje Daniel T najlepszy strzelec i przegrywamy 2:0. Popełniamy błędy i 6 minut później tracimy bramkę na 3:0 Mateusz S. W 73 minucie Dominik P. zdobywa honorową bramkę bezpośrednio z rzuty wolnego. Znowu w 85 minucie po błędzie naszego bramkarza i wyjściu na przedpole Daniel Tabaka podwyższa na 4:0. I tak kończymy wyjazdowy mecz porażką 4:1.

Zapraszamy na mecz na stadionie Międzyrzeczu w dniu 02.04.22 w  sobotę na godz.15.00 gramy z   Radowiakiem Drezdenko.