Dzisiaj walczymy o Puchar

Wczoraj odbył się lekki trening seniorów  przed ważnym meczem w pucharze Polski . To jedyny mecz który odbędzie się , ponieważ inne zespoły odwołały z powody stanu boisk. Nasz ORZEŁEK wystąpi w najsilniejszym składzie. Zatwierdzeni zostały nasze wzmocnienia i ci zawodnicy wystąpią dzisiaj a kto zobaczycie na murawie. Prawdopodobnie w drużynie przeciwnej  nie ma  żadnych urazów , wystąpią w najsilniejszym składzie.Wystąpi też zawodnik który został zatwierdzony wczoraj o 15.25.Okińczyc.

Wszystkich miłośników piłki nożnej i kibiców zapraszamy na mecz o godz. 13.00 w MIĘDZYRZECZU na sztuczną murawę.

Serdecznie zapraszamy zawodnicy i zarząd Orła Międzyrzecz. Proszę zabrać parę złotych będzie zbiórka.