Lubniwiczanka Lubniwice pokonana 5:3

Lubniwiczanka Lubniwice  pokonana 5:3

Kolejny sparing o godz 13.00 nasz Orzełek podejmował  Lubniwiczankę Lubniewice.To zespół z 4 miejsca z klasy A. Poprzedni sparing nasz rywal grał z FC Kursko i przegrali ale czołowi zawodnicy nie grali w poprzednim sparingu.Czyli na ten sparing była pełna mobilizacja w Lubniewicach i okolicznych wioskach z których pochodzą piłkarze tego zespołu. W pierwszej połowie nasz Orzełek grał piłką tylko brakowało celnych podań i zdecydowania w końcowej fazie. Po 2 błędach przy wyjściu , szkolnych naszego bramkarza przegrywaliśmy po 35 minucie 0:2 . Pod koniec pierwszej połowy sędzia dyktuje rzut karny i Mateusz Sz zmniejsza do 1:2. Na drugą połowę trener Henryk S posyła testowanych zawodników i ustawia zespół i już w 50 minucie wyrównujemy na 2:2 po bramce zawodnika testowanego.Dalej nasz Orzełek podkręca tępo i w 65 minucie wygrywamy 3:2 po strzale Jakuba K. Później podwyższamy na 4:2 i strzelamy bramkę na 5:2 test zawodnik.Pod koniec 90minuty tracimy bramkę na 5:3 i tak kończy się mecz. Brawo Orzełek ,widać postępy młodych zawodników i widać pracę sztabu szkoleniowego.

A kibiców zapraszamy na Sobotę tj.19.02.22 na kolejny sparing na godzinę 13.00 z Tęczą Krosno Odrzańskie.Serdecznie zapraszamy.