Przegrywamy z Błękitnymi Ołobok .

Przegrywamy  z Błękitnymi Ołobok .

Następny sparing w sobotę tj.5.02.22 tym razem nasz rywal to Bękitni Ołobok to solidna drużyna ligi okręgowej z regionu Świebodzina. Drużyna występuje w lidze okręgowej posiadająca zawodników czołowych z ligi nawet IV ligi.Drużyna w budowie gdzie zasilili tacy zawodnicy jak np.Zenia znany solidny zawodnik występujący w Pogoni Świebodzin a kiedyś w naszym zespole.Poprzeczka zawieszona wysoko dla naszego młodego i nie doświadczonego Orzełka. Ale nasi młodzi adepci spięli się na wysokości zadania postawionego przez naszego nowego trenera Henryka S.W pierwszej połowie wyglądało to nawet poprawnie .Natomiast w drugiej połowie zespół nasz pogubił się od rzutu karnego podyktowanego niesłusznie przez sędziego.Reszta czasu to tylko dopełnienie i nasz Orzełek przegrywa z doświadczenie rywala 0:5.

Zapraszamy wszystkich kibiców na następną sobotę na godz 13.00 sparing z drużyną Lubniewiczanka Lubniewice.