Młodzik i Trampkarz wygrywają w sobotę.

Trampkarz gra już swoją drugą kolejkę o godz. 10.00 spotkał się z KS Kania Cup Baczyna na wyjeździe. Pierwszy mecz Orzełek wygrywa 25.03 godz.11.00 z Luks Junior Casada  Różanki dość pokaźnie bo aż 12:0. W tym meczu Nasz Orzełek wygrywa 11:0 . Bramki strzelali:

W sobotę pierwszą kolejkę rozpoczął Młodzik 1 wyjazdem do Piasta Karnin. Przewaga Naszego Orzełka była widoczna od początku tylko brakowało wykończenia. Dopiero w 23 minucie na 1:0 trafia M.Witkowski,a w  i 25 minucie zdobywamy kolejną  bramkę na 2:0  A.Puls  i na 3:0 D Kałek w 26 minucie , następnie po 2 minutach na 4:0 APuls w 28 min. Do szatni wygrywamy 4:0. Po przerwie dalej atakujemy bramkę przeciwnika i 31 minucie M.Rogala strzela na 5:0, w 37 podwyższa K.Witkowski na 6:0 i później  45,49,55 minuta D.Kałek na 9:0.

Nasz Orzełek wystartował bardzo dobrze rozpoczynają jak prawdziwy dobrze przygotowany zespół ,ciężko przepracowany okres na obozie w Hiszpanii przynosi wygraną.

W niedzielnym meczy grupa Orlika występująca w rozgrywkach Młodzika wygrywa w Strzelcach z Łucznikiem 4:3.

Pierwszy mecz przegrali z Polonią Słubice 6:2.