Senior wygrywa 9:1 Nowiny Wielkie

Senior wygrywa  9:1 Nowiny Wielkie

W dniu 1.04.23 o godz. 15.00 na stadionie w Międzyrzeczu nasz senior podejmował w  16 kolejce klasy A Nowiny Wielkie. Rywal zajmuje 8 miejsce w tabeli.W spotkaniu jesienią też Nasz Orzełek wygrał 4:2. Już w pierwszych nasza drużyna miała przewagę i w 2 minucie na 1:0 trafia B.Szamotulski. Przewaga była coraz większa bramki to kwestia czasu.W 28 minucie pada bramka samobójcza do swojej bramki trafia K Kozak i podwyższa na 2:0. Trzecia bramkę znowu trafia B.Szamotulski w 33minucie i w 44minucie trafia P.Batura i do szatni schodzimy z 4 bramkami.Po przerwie znowu trafiamy w 51 minucie znowu P.Batura i na H.Kurdykowski w 57 minucie.W 76 minucie samobójcz J.Dudziak . Mamy już 7:0 i to nie koniec 77minuta znowu H.Kurdykowski i 2 bramki dokłada B.Szamotulski w 85i 89 minucie .Orzełek wygrywa zasłużenie i wysoko bo 9:1.

A my zapraszamy na mecz na naszym stadionie w dniu 15.04.23 o godz,15.00 z Złote Piaski Dzierżów ale po Świętach Wielkanocnych bo mamy tygodniową przerwę.

Z okazji Świąt Wielkanocnych zdrowych,spokojnych  i wesołych świąt smacznego jajka i mokrego dyngusa